Περιφέρεια Θεσσαλίας: Οι συνδυασμοί που “ρίχνονται” στην μάχη των εκλογών (ονόματα)

Σας παραθέτουμε όλους τους συνδυασμούς και όλους τους υποψηφίους που θα λάβουν συμμετοχή στην μάχη των εκλογών της 26ης Μαΐου, στην Περιφέρεια Θεσσαλίας όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο. Αναλυτικά οι συνδυασμοί είναι οι εξής:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ»

Ακρίβος Αθανάσιος (Σούλης) του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1         Αλμπέρτης Νικόλαος του ΣωτήριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

2         Βάλλα Αικατερίνη του Παντελή (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

3         Καραμήτρου Αθηνά του  ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

4         Κατέβας Δημήτριος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

5         Κατσιώτη Θεοφανία του Ηλία (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

6         Μιράντα Κλαούντια-Τζουσεππίνα του  ΣτέφανοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

7         Πάντος Αθανάσιος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

8         Πλιάσσας Νικόλαος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

9         Ρήγα Χριστίνα του ΛάμπροΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1         Ακρίβος Κωνσταντίνος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

2         Βάλλα Ελένη του  ΑπόστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

3         Βαρσάνο Ευτυχία-Σάρρα του Ισαάκ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

4         Βασιλείου Ματθαίος του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

5         Δαυίδ Πασχάλης του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

6         Ζαφείρης Κωνσταντίνος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

7         Ηλιόπουλος Σπυρίδων του Παναγιώτη  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

8         Καραπάνου Ουρανία του ΣτέφανοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

9         Κοτρώνη Κωνσταντίνα του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

10       Λημναίος Γεώργιος του ΑπόστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

11       Λιαροπούλου Μαρία του ΔημήτριοΥ(Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

12       Μακρυγεώργος Ηλίας του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

13       Μαυρογιάννη Αθανασία του ΘεόφιλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

14       Μήλιας Απόστολος του ΒασίλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

15       Μπαζούκη Μαρία του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

16       Μπλουχάρη Αικατερίνη του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

17       Μπλουχάρη Νικολέτα του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

18       Σάββας Μάριος του   ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

19       Σταματοπούλου Ελευθερία του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

20       Τασιούλης Τηλέμαχος του ΧριστόδουλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

21       Τριανταφύλλου Βάϊα του Αχιλλέα (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

22       Τσιρογιάννης Θεόφιλος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

23       Φλώρος Χαρίλαος   του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

                                              

1         Βούκια Ζωή του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2         Βούλγαρη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου του  Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3         Γεωργαλής Αθανάσιος του  Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4         Γιάτσιος Χρήστος του ΑθανάσιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5         Ζιώγα  Δέσποινα του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6         ΖιώγαΣ Ιωάννης του  ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7         Καρβέλη Ιωάννα του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8         Μαλανδρινού Κωνσταντίνα του ΕυάγγελοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9         Μονογενής Νικόλαος του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10       Μπαγάνας Θωμάς του ΓεώργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11       Πέτσης Ιωάννης του Ευριπίδη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12       Τσουμπέκος Κωνσταντίνος του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13       Φουτσόγλου Κυριακή του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14       Φυσέκη Σοφία του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

                                                                               

1         Γκανάτσας Αθανάσιος του Μιχάλη (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

                                              

1         Ακρίβος Απόστολος του ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

2         Αλεξοπούλου Στυλιανή του ΘεόφιλοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

3         Δελιτζιάς Δημήτριος του ΝικόλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

4         Κοπάδη Σοφία (Μπέτυ) του ΒασίλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

5         Μαντζάνα Βασιλική του ΑχιλλεΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

6         Μπίχτας Ιωάννης του ΦώτιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

7         Μπουλογεώργος Αθανάσιος του Αριστείδη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

8         Τσιαπάρας Νικόλαος του ΧρήστοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

9         Τσιάτσιος Δημήτριος του ΕρωτόκριτοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

10       Τσιγαρίδας Γεώργιοςτου ΚωνσταντίνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

11       Χατζελένη Χριστίνα του ΔημήτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ» και έμβλημα η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΙΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  9. ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  10. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  11. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  12. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. ΓΡΑΜΟΥΣΤΙΑΝΟΥ – ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. ΔΗΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20. ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  22. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  23. ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  25. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  26. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  27. ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  28. ΣΙΜΟΥ – ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  29. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  30. ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)  ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
  2. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ – ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΙΑΚΙΜΟΒΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΕΣΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  10. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  11. ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  12. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  13. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  14. ΤΣΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ» και έμβλημα πορεία ανθρώπων που διαδηλώνουν με λογότυπο στη διαδήλωση «ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΜΟΥΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  9. ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Γενηκομσίου Θεοφάνης του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. Γεωργόπουλος Αχιλλέας του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. Γκόγκος Μιχαήλ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. Καμπόζης Παράσχος (Πάρης) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. Καραμπίνη Ελευθερια (Τέρρυ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. Καραναστάση Αικατερίνη του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. Κολτσίδας Δημήτριος του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. Κοντελές Βασίλειος του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. Κοντελές Δημήτριος του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. Μαρούδας Αστέριος του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. Μπάρμπα Ζωή του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. Σακαλής Νικόλαος του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. Σαρηγιάννης Χαράλαμπος του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. Σεβαστίδου Κλεοπάτρα του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. Σιούλας Παναγιώτης του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16. Σκόρδος Εμμανουήλ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. Ταλαχούπη Ασημίνα του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. Ταλαχούπης Νικόλαος του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. Τζήκα Χρυσούλα του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20. Τσαλίκη Ελένη του ΠΑΥΛΟΥ – ΠΕΤΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. Τσιαμούρα Ιωάννα του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  22. Χαρχαρίδη Βασιλική του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΕυαγγελΑκος ΕυΑγγελος του ΚωνσταντΙνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. ΚατσιαμποΥρα ΑσπασΙα (ΣΟΥΛΑ) του ΝικΟλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. ΚοτινΟπουλος ΑργΥριος του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. ΛΑσκου ΕλΕνη του ΠερικλΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. ΜολΟχας ΣτΕφανος του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. ΝΙτης ΝικΟλαος του ΑπΟστολοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. ΟικονΟμου ΑριστεΙδης του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. ΠαπαευσταθΙου ΝικΟλαος του ΕμμανουΗλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. ΠαπαθανασΙου ΑργΥριος του ΚωνσταντΙνοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. ΠαπαπαναγιΩτου ΜαρΙα του ΒασΙλειοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. ΣεβαστΙδου Ολγα του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. ΤΥμπας ΣτΕφανος του ΓρηγΟριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. ΧαροντΑκης ΔημΗτριος του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  14. ΧατζηγιΑννης ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΥΚΙΩΤΗΣ) του ΜιχαΗλ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  15. ΧατζΗνικολΑου ΜαρΙα του ΝικΟλαοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  16. ΧΗρα ΚωνσταντΙνα του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  17. ΧρυσοχοΥ ΘεοποΥλα (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕυστΑθιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. σαριπανΙδου ΑντιγΟνη του ΑριστεΙδη (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΔημΗτριοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓεΩργιοΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  10. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙωΑννη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  11. ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

 

Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ» και έμβλημα το κεφαλαίο γράμμα της ελληνικής αλφαβήτου «Ε», το οποίο βρίσκεται εντός δάφνινης στεφάνης

ΜΠΙΛΛΗ -ΤΣΙΤΣΕ  ΜΑΡΙΑ  συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΟΝΤΙΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΚΑΛΤΣΑ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΝΤΟΥΡΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. ΒΡΑΚΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  1. ΚΑΛΟΠΗΤΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ   ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. ΜΕΓΑΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΜΠΙΛΛΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. ΡΕΝΤΟΥΜΗ   ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  συζ  .ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. ΤΣΙΑΝΤΕΣ  ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. ΤΣΙΦΙΤΣΟΓΛΟΥ   ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. ΦΑΣΙΑΝΗΣ   ΗΛΙΑΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. ΧΟΝΔΡΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΠΕΡΓΗ   ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. ΑΡΕΘΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. ΒΛΑΧΑΚΗ   ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ  ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. ΚΟΥΤΣΕΡΗ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. ΜΠΕΝΟΥ  ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. ΜΠΙΣΔΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  14. ΠΡΑΣΣΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  15. ΣΥΡΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  16. ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  17. ΤΕΝΤΑ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  18. ΤΣΙΚΡΙΚΑ   ΚΑΛΙΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
  2. ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. ΛΩΡΙΔΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. ΣΙΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. ΤΣΙΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ» κάτω από τον οποίο αναφέρεται το σύνθημα «ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ»

Δελημήτρος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΚΑΤΟΠΗ ΜΑΡΙΑΜ ΣΟΥΖΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΜΟΥΛΙΑΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΕΡΛΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. 3. ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. ΛΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. ΠΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. ΤΖΑΒΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. ΤΟΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20. ΤΣΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ – ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ) του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. ΣΟΥΓΓΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΕΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΚΟΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. ΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

ΣΤ’  ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Αμπαντζή Μαρία του Αποστόλου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. Γιώτα Γεωργία του Λεωνίδα ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. Ζαζάς Γεώργιος του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. Μέλλος Βασίλειος του Ιωάννη ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. Μιχάλης Γεώργιος του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. Νούλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. Παπαδάκος Αντώνιος του Ηλία ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  9. Σπανού Αμαλία του Χριστοδούλου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  10. Σπύρου Αναστασία του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  11. Τέγος Ελευθέριος του Λάμπρου( Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Αβδανάς Μιχάλης του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. Αθανασόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. Αλαμάνης Κωνσταντίνος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. Γιαννούσης Γεώργιος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. Δημησιάνος Γεράσιμος (Ρέμος) του Σπύρου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. Ιωάννου Πέτρος του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. Κόκκα Ελευθερία Νίκη (Ελεάνα) του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. Κυργιαννή Καλλιόπη του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. Κωστούλα Μαρία του Χριστοφόρου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. Μακρή Σωτηρία (Σωτηρίνα) του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. Μηνά Ευαγγελία του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. Μπάκαβου Ρέντα Χρυσούλα του Δημητρίου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. Μπατζακάκης Δημήτριος του Ιωάννη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. Νούτσια Αρχόντω (Ρόννυ) του Αριστείδη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. Πανουσοπούλου Αικατερίνη (Αύρα) του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16. Παπαευαγγέλου Σοφία του Ευαγγέλου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. Παπανδρέου Νικόλαος του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. Πατούνα (Μυγδανάλευρου) Αναστασία του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. Πούλιος Σωκράτης του Ιωάννου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20. Σουλούκος Σωτήριος του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. Τριπολίτου Διονυσία του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  22. Τσαντόπουλος Σπυρίδων του Αθανασίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  23. Τσιαμπαλή Χριστίνα του Αναστασίου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  24. Φαρμακιώτη Μαρία του Βασιλείου( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  25. Φιλοκώστας Ηλίας του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  26. Χατζηπαναγιώτου Ασημούλα (Mένη) του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  27. Χριστοδούλου Αλκιβιάδης (Άλκης) του Αστερίου ( Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Δογκάκης Ανδρέας του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. Κάβουρας Ευάγγελος (Άγγελος) του Σπυρίδωνος ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. Καλυβιώτης Αχιλλεύς του Αλεξάνδρου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. Κίτσος Κωσταντίνος του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. Κροτόπουλος Γεώργιος του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. Κωστής Ιωάννης του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. Μαρέδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. Ξυνός Χρυσοβαλάντης του Ευσταθίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. Ράμπος Στέφανος του Γεωργίου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. Τσαγκαδόπουλος Αθανάσιος του Πλάτωνα ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. Τσιάκου Ειρήνη του Παναγιώτη ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. Χαλκιά Ευφροσύνη (Φρόσω Έφη) του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. Ψαχούλας Ιωάννης του Θεοδώρου ( Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Θεοδώρου Ιωάννης του Ευθυμίου ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
  2. Λαρυγγάκης Νικόλαος του Πυθαγόρα ( Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. Αποστολίδου Αναστασία (Τέση) του Κωνσταντίνου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. Αρέτος Χρήστος του Ευθυμίου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. Βαροσιανίδη Ελισάβετ του Βίκτωρος ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. Γκαραγκάνης Μιχαήλ (Μιχάλης) του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. Ζερβού Μαργαρώ (Ρίτα) του Νικολάου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. Καραμήτσα Μαρία του Αλεξάνδρου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. Καρρά Ιωάννα του Βάϊου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. Κερασιώτη Ευθαλία (Θάλεια) του Βασιλείου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. Μπακλαβά Στρατίκη Μαρία Χριστίνα του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  10. Πολυγένης Στέφανος του Δημητρίου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  11. Ρόσσιος Απόστολος του Χρήστου ( Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Ζ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ» και έμβλημα που συναποτελείται από σύμπλεγμα δύο στοιχείων του καλλιγραφικού γράμματος θήτα (μικρό): «» και της φράσης «συμμαχία υπέρ των πολιτών»:

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΒΑΡΛΑΜΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΥΝ) του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΘΩΜΑ – ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ – ΤΣΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΝΟΥΣΙΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  9. ΡΟΓΓΑΝΑΚΗ  ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑ) του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  10. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  11. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ  ΦΑΝΗ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  12. ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ  ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ – ΛΑΖΑΡΙΔΗ  ΜΑΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  3. ΓΚΟΤΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  4. ΓΟΥΛΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  5. ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  6. ΔΟΚΟΥ  ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  7. ΖΙΑΚΟΥΛΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  8. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  9. ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  10. ΚΙΜΠΟΥΡΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  11. ΚΟΜΝΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  12. ΚΥΡΛΟΓΛΟΥ– ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  13. ΛΑΒΔΑΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  14. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  15. ΛΑΝΑΡΑ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  16. ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ  ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  17. ΛΙΟΥΠΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΗΣΗ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  18. ΜΙΓΑ  ΣΟΦΙΑ του ΣΟΛΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  19. ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  20. ΜΠΑΝΤΑΒΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  21. ΜΠΙΛΛΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  22. ΜΠΡΕΖΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  23. ΝΤΙΖΕ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  24. ΠΑΙΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  25. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  26. ΠΑΥΛΟΝΑΣΙΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  27. ΠΙΝΑΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  28. ΡΕΤΖΙΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  29. ΣΚΡΕΤΤΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)
  30. ΣΤΑΤΗΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  2. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  3. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΚΟΥΜΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  6. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  7. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  8. ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  9. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  10. ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  11. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  13. ΠΑΠΑΔΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  14. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  15. ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  16. ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  17. ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  18. ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  19. ΦΡΑΤΖΕΖΟΥ – ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)
  20. ΧΑΛΕΒΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΡΚΟΜΑΝΗ – ΝΤΑΚΗ  ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)
  2. ΖΛΑΤΟΥΔΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΛΙΑ) του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  3. ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  5. ΛΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  6. ΛΑΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  7. ΜΑΝΤΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  8. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  9. ΜΠΑΛΑΜΙΤΣΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του Στεφάνου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  10. ΜΠΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  11. ΜΠΟΥΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βύρωνος (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  12. ΝΑΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ζαχαρία (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  13. ΤΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βαΐου (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)
  14. ΤΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

Η’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ» και έμβλημα που έχει την γεωγραφική αποτύπωση της Θεσσαλίας, τα αρχικά γράμματα Λ., Κ., Τ., Β. επί του γεωγραφικού σημείου που βρίσκεται κάθε νομός, έναν συμβολικό σταυρό στο γεωγραφικό σημείο των μετεώρων, χρώματος πράσινο, κόκκινο και μπλε. Στο δεξιό μέρος του εμβλήματος αναγράφονται οι λέξεις «Η Θεσσαλία στην καρδιά μας» και στο κάτω μέρος «Υπ. Περιφερειάρχης Νίκος Τσιλιμίγκας»:

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  2. ΓΚΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  3. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΘΩΜΑΣ  του  ΛΑΖΑΡΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  4. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  5. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΘΕΟΔΩΡΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  6. ΜΠΟΜΠΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  7. ΝΑΣΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  8. ΠΛΑΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του  ΦΙΛΙΠΠΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  9. ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ   του  ΒΑΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  10. ΣΚΑΡΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   του  ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  11. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  του  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)
  12. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΛΑΡΙΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1  ΑΛΕΞΑΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

2  ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

3  ΑΡΜΑΝΙΔΗ    ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ   του  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

4  ΒΑΛΑΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

5  ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   του  ΠΕΤΡΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

6  ΓΕΛΛΑΛΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ   του  ΛΕΩΝΙΔΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

7  ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   του  ΗΛΙΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

8  ΓΚΟΝΤΟΥΡΑΣ   ΧΑΡΙΣΙΟΣ   του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

9  ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

10  ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   του  ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

11  ΚΑΡΤΣΙΑΦΛΕΚΗΣ   ΑΣΤΕΡΙΟΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

12  ΚΟΜΗΤΣΑΣ   ΡΙΖΟΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

13   ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

14  ΛΙΑΠΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ   του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

15  ΜΕΡΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

16  ΜΙΓΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

17  ΜΠΑΓΙΩΤΑ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

18  ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

19  ΜΠΟΥΖΑΝΑ   ΕΛΕΝΗ   του  ΗΛΙΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

20  ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ   ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   του  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

21  ΠΑΠΑΝΙΚΑ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

22  ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ   ΑΣΤΕΡΙΟΣ   του  ΙΩΑΝΝΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

23  ΣΔΡΑΛΗ   ΕΛΕΝΗ   του  ΑΝΔΡΕΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

24  ΣΠΑΝΟΣ   ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ   του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

25   ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

26  ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

27  ΤΣΕΚΟΥΡΑ  ΜΑΡΘΑ   του   ΗΡΑΚΛΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

28  ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

29  ΧΡΥΣΑΦΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

30  ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του   ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1  ΖΑΓΑΡΗ   ΣΟΦΙΑ   του  ΒΑΪΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

2  ΖΩΓΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΘΩΜΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

3  ΚΑΝΑΒΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του  ΛΑΜΠΡΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

4  ΚΑΤΣΑΛΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

5  ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ   του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

6  ΚΛΕΙΤΣΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ   του  ΜΙΧΑΗΛ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

7  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

8  ΜΠΑΤΖΟΥΚΗ   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

9  ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

10  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ   του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

11  ΠΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

12  ΣΚΡΙΜΠΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ   του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

13  ΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του  ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

14  ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

15  ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

16  ΤΣΕΡΚΕΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του  ΠΑΝΤΕΛΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

17  ΤΣΟΠΑΝΟΥΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

18  ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

19  ΧΑΡΑΝΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

20  ΧΟΥΛΙΑΡΑ   ΕΛΕΝΗ   του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΠΟΡΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1  ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

2  ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ   ΑΓΑΠΗ   του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1  ΓΚΑΝΤΙΑΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ   του  ΘΩΜΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

2  ΚΑΚΑΛΙΑΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

3  ΜΑΓΚΟΥΝΗ   ΜΑΡΙΑ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

4  ΜΕΜΤΣΑΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

5 ΜΠΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

7 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ   του  ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

8 ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

9  ΣΦΥΡΛΙΔΑ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   του  ΜΗΝΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

10 ΤΡΑΓΑΝΗΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΘΕΟΦΙΛΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

11  ΤΣΙΑΡΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του  ΙΩΑΝΝΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

12  ΤΣΙΑΧΡΗΣΤΟΥ   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  του  ΗΛΙΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

13  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   του  ΙΩΑΝΝΗ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

14  ΧΑΪΔΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ   του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων)

ΟΠΕΚΕΠΕ: Νέα πληρωμή 4,2 εκατ. ευρώ σε δικαιούχους (πίνακας)

Το θανατηφόρο παιχνίδι που γίνεται μόδα