Οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της «Δύναμης Ζωής» στον K.T. Αθηνών

0
31

Οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι της παράταξης Δούρου στον Κεντρικό Τομέα Αθηνών:

  1. Αγγέλης Σπύρος, Οδοντίατρος
  2. Αγκάλλιου Σκέρντι, Μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδίας Αλβανικών Συλλόγων στην Ελλάδα, Φοιτητής
  3. Αλεξίου Αθανάσιος, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής, Συνταξιούχος
  4. Αλιμπέρτη Βίκυ, Υπάλληλος Δήμου Αθηναίων, Μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Αθηναίων
  5. Άχμετ Χάσαν, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  6. Βασιλοπούλου Ελένη, Δημοτική Σύμβουλος Βύρωνα, Αισθητικός
  7. Βελονάκη Ασπασία, Αθλητικογράφος, Μέλος Δ.Σ. ΠΣΑΤ
  8. Γάκης Αντώνης, Περιφερειακός Σύμβουλος – Επικεφαλής Παράταξης «Ανάσα για την Οικολογία», Διδάκτωρ Περιβάλλοντος
  9. Γεωργαντά Βαρβάρα, Υπάλληλος ΣΕΠΕ
  10. Δαγιάντης Γιώργος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  11. Δούσης Ιάσων (Τζέισον Αντιγόνη), Διευθυντής Εκπαιδευτικού Οργανισμού
  12. Κακούρος Γιώργος, Μηχανολόγος μηχανικός – Υπάλληλος Οικονομικού Πανεπιστήμιου Αθήνας
  13. Καλομενίδης Γιάννης, Ιατρός στο Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «Ο Ευαγγελισμός»
  14. Καραμάνος Χρήστος, Αντιπεριφερειάρχης Οικονομικών Περιφέρειας Αττικής, Πολιτικός Μηχανικός
  15. Κατωπόδη Ζέτα, Δημοσιογράφος
  16. Κοτρώτσιου Ειρήνη, Συνταξιούχος
  17. Κουρουπού Άννα, Διευθύντρια «Red Umbrella Athens»
  18. Κωστοπούλου Άννα, Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια
  19. Μανταίου Βαρβάρα, Ιδιωτική Υπάλληλος
  20. Μανωλιτσάκης Ιδομενέας, Πληροφορικός
  21. Μαργαριτοπούλου Μαίρη, Πολιτικός Επιστήμων, Πρώην Αντιδήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας
  22. Μπαμπάκος Δημήτρης, Συνταξιούχος
  23. Μπουντίνος Αναστάσιος, Γυμναστής
  24. Παλαμάρας Επαμεινώνδας, Υπάλληλος ΟΣΕ
  25. Πουρτσίδης Αποστόλης, Παιδίατρος Ογκολόγος
  26. Σκούρτας Χρήστος, Κοινωνιολόγος, Μέλος Κίνησης Χειραφέτησης Αναπήρων «Μηδενική Ανοχή»
  27. Σκούφας Βαγγέλης, Λογιστής
  28. Σπετσιέρης Μάκης, Οικονομολόγος, Πρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Εθνικού Θεάτρου
  29. Στάικου Σεβαστή (Σέβη), Οικονομολόγος, Συνδικαλίστρια ΟΤΕ
  30. Σταματάκης Δημήτρης, Οικονομολόγος
  31. Σταμούλης Οδυσσέας, Ηθοποιός
  32. Σταυρουλάκης Μιχάλης, Λογιστής Φοροτεχνικός
  33. Στεφοπούλου Κατερίνα, Αρχιτέκτονας
  34. Τουλιάτος Νίκος, Μουσικός
  35. Τσαβαλιά Βιβή, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής – Γενική Γραμματέας Εθνικής Ομοσπονδίας Τυφλών, Συνταξιούχος
  36. Χριστάκη Μαρία, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής, Ιδιωτική Υπάλληλος
  37. Χριστοφορίδης Δημήτριος, Έμπορος, Μέλος Δ.Σ. ΓΣΕΒΕΕ

 

ΟΤΑ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ, ΟΝΟΜΑΤΑ, ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019, ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here